Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

Připínací odznak zimních her NORDISKA SPEL 1901, značeno C. G. HALLBERG, puncováno, Ag 60x38 mm (31,54 g) 4021. Švédsko

2014-05-17

Připínací odznak zimních her NORDISKA SPEL 1901, značeno C. G. HALLBERG, puncováno, Ag 60x38 mm (31,54 g) 4021. Švédsko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4021

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK