Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

Odznak pro absolventy vojenské technické akademie A. Zápotockého, číslo 839, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", Krubl.tab.5/4 4012. Československo - odznaky vojenských škol

2014-05-17

Odznak pro absolventy vojenské technické akademie A. Zápotockého, číslo 839, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", Krubl.tab.5/4 4012. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4012

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK