Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, bronz zlacená, stříbro, neznačeno, Marko.371a 4002. Rakousko - Uhersko

2014-05-17

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, bronz zlacená, stříbro, neznačeno, Marko.371a 4002. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4002

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK