Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze, stříbro, neznačeno "CZ", puncováno puncem, Marko.146a 3993. Rakousko - Uhersko

2014-05-17

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze, stříbro, neznačeno "CZ", puncováno puncem, Marko.146a 3993. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 3993

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK