15. eaukce
2018-05-20
Přání, Jmeniny, Anděl v botě plné květin, barevná zlacená litografie, lehké lomy, jinak stav dobrý 9779. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9779
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 70 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děti, stříbřená pohlednice, lehké lomy, jinak stav dobrý 9780. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9780
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 60 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děti s autem, bar. litografie, stav velmi dobrý 9781. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9781
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Jmeniny, Chlapec s kocourem, bar. litografie, stav velmi dobrý 9782. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9782
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Mikuláš, čert, anděl, stav velmi dobrý 9783. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9783
Vyvolávací cena: 80 CZK CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děvčátko s figurkou, 1912, stav velmi dobrý 9784. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9784
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Víra, láska, naděje, barevná tlačená zlacená litografie, R-U, stav velmi dobrý 9785. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9785
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Ať žije Václav, barevná litografie, stav výborný 9786. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9786
Vyvolávací cena: 150 CZK CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Čertík jako motýl, barevná litografie, 1899, stav velmi dobrý 9787. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9787
Vyvolávací cena: 160 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Dobré ráno, Děti jako květiny, 1899, barevná litografie, DA, stav velmi dobrý 9788. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9788
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Anděl na vozíku taženém holubicemi, bar. tlač. zlacená litografie, 1908, stav velmi dobrý 9789. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9789
Vyvolávací cena: 120 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Dvě holubice, tlačená litografie, stav velmi dobrý 9790. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9790
Vyvolávací cena: 100 CZK CZK - Vydraženo: 70 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Zátiší s ovocem, barevná zlacená litografie, stav velmi dobrý 9791. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9791
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Anděl a chlapec s prasátkem, barevná litografie, 1904, stav velmi dobrý 9792. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9792
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děti jako květiny, stav velmi dobrý 9793. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9793
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děti s košíkem květin, bar. tlačená zlacená litografie, R-U, stav velmi dobrý 9794. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9794
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Letnice, Dívka s chlapcem na loďce, barevná litografie, stav dobrý 9795. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9795
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Letnice, Dívka s chlapcem na loďce s pomněnkami, bar. litografie, známka stržena, jinak stav velmi dobrý 9796. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9796
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Dívka pod deštníkem, bar. tlačená litografie, R-U, stav velmi dobrý 9797. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9797
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Konvalinky, čtyřlístek, beruška, bar. tlač. zlacená litografie, stav velmi dobrý 9798. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9798
Vyvolávací cena: 90 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Přání, Děvčátko s kyticí, barevná zlacená litografie, R-U, stav velmi dobrý 9799. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9799
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Děda Mráz s dětmi na saních, bar. litografie, stav dobrý 9800. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9800
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Děda Mráz s dárečky, bar. litografie, 1899, stav dobrý 9801. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9801
Vyvolávací cena: 240 CZK CZK - Vydraženo: 100 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Andělé u stromečku, 1899, zlacená litografie, stav dobrý 9802. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9802
Vyvolávací cena: 100 CZK CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Trpaslíci u ohně, bar. litografie, 1908, růžky, jinak stav dobrý 9803. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9803
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Dva andělé u stromečku, dárky, bar. litografie, stav dobrý 9804. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9804
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Dvě ženy, stav velmi dobrý 9805. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9805
Vyvolávací cena: 60 CZK CZK - Vydraženo: 60 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Žena s mužem v automobilu vezou stromek, R-U, stav velmi dobrý 9806. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9806
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Děti pod deštníkem, stav dobrý 9807. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9807
Vyvolávací cena: 70 CZK CZK - Vydraženo: 60 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Trpaslíci u muchomůrky, barevná litografie, stav velmi dobrý 9808. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9808
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Dva andělé, bar. litografie, DA, známka částečně stržena, jinak stav dobrý 9809. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9809
Vyvolávací cena: 70 CZK CZK - Vydraženo: 70 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Letící anděl, barevná litografie, 1906, stav velmi dobrý 9810. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9810
Vyvolávací cena: 85 CZK CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Tři andělé, bar. litografie, 1901, stav velmi dobrý 9811. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9811
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Anděl se stromkem, barevná litografie, DA, R-U, stav výborný 9812. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9812
15. eaukce
2018-05-20
Vánoce, Andělé, barevná litografie, 1903, stav velmi dobrý 9813. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9813
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Děvče se zajíci, bar. tlačená zlacená litografie, textil, DA, stav výborný 9814. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9814
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Zajíc na vozíku, bar. tlačená zlacená litografie, DA, růžky, jinak stav dobrý 9815. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9815
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Kuřátka táhnou kraslici, bar. tlačená zlacená litografie, DA, lepené květy, stav velmi dobrý 9816. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9816
Vyvolávací cena: 130 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Kraslice, květy, bar. litografie, 1909, stav velmi dobrý 9817. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9817
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Milenci, zajíci, tlač. stříbřená litografie, 1902, stav velmi dobrý 9818. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9818
Vyvolávací cena: 100 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Dítě s kraslicemi, 1903, stav velmi dobrý 9819. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9819
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Kraslice, kříž z kočiček, bar. litografie, stav velmi dobrý 9820. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9820
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Děvče s vozíkem květin, DA, stav velmi dobrý 9821. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9821
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 50 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Zajíc v podkově, holubice, bar. tlačená zlacená stříbřená litografie, DA, stav velmi dobrý 9822. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9822
Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 90 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Velikonoce, Kohout, slepice, kuřátka, bar. litografie, lehké lomy, jinak stav dobrý 9823. Sváteční, přání Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9823
Vyvolávací cena: 140 CZK CZK - Vydraženo: 60 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Heinr. Franck Söhne, Caffe-Surrogat-Fabrik, stav velmi dobrý 9824. Reklamní Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9824
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 180 CZK CZK
15. eaukce
2018-05-20
Antonín Baumgartl a syn, Truhlářství a nábytek, 1908, růžky, jinak stav dobrý 9825. Reklamní Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9825
15. eaukce
2018-05-20
Slavia, Vzájemná pojišťovací banka, Přání k Novému roku, doplatné, stav velmi dobrý 9826. Reklamní Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9826
15. eaukce
2018-05-20
VI. Slet všesokolský Praha 1912, lehké odřeniny, jinak stav velmi dobrý 9827. Sokol Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9827
15. eaukce
2018-05-20
Slet Sokolstva 1914, Zájezd České obce sokolské do Brna, stav dobrý 9828. Sokol Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9828