Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018

Řád Virtuti militari PRL, I. třída, velkokříž, typ po roce 1952, bronz zlacený, smalty, neznačeno, hvězda, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, soukromá výroba 70. - 80. léta 20. stol. 7915. Polsko

2018-05-20

Řád Virtuti militari PRL, I. třída, velkokříž, typ po roce 1952, bronz zlacený, smalty, neznačeno, hvězda, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, soukromá výroba 70. - 80. léta 20. stol. 7915. Polsko Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 7915

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK