Odznak Vídeňského pěveckého spolku, zlato, smalty, značeno "FO", puncováno rakouským puncem do roku 1925 a "585", 21x14 mm, s jehlou 69 mm (4,31 g) 4590. Rakousko
2018-05-20
Odznak Vídeňského pěveckého spolku, zlato, smalty, značeno "FO", puncováno rakouským puncem do roku 1925 a "585", 21x14 mm, s jehlou 69 mm (4,31 g) 4590. Rakousko Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 4590
Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK