Aurea Numismatika 14. eaukce 2. 4. 2018

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, stříbro, smalty, značeno (R. Souval), puncováno (Diana) , Marko.162, bez stuhy, hr. 1687. Rakousko - Uhersko

2018-04-02

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, stříbro, smalty, značeno (R. Souval), puncováno (Diana) , Marko.162, bez stuhy, hr. 1687. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 14. eaukce 2. 4. 2018 1687

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK