Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Dánská vlajka, zlacená litografie, 1909, stav velmi dobrý 9680. Skandinávie, Severské země, Dánsko

2017-12-03

Dánská vlajka, zlacená litografie, 1909, stav velmi dobrý 9680. Skandinávie, Severské země, Dánsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 9680

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 120 CZK CZK