Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Odznak Přeborník ČSR 1956, číslo 0871, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900" 7752. Československo - ostatní dekorace

2017-12-03

Odznak Přeborník ČSR 1956, číslo 0871, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900" 7752. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7752

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK