Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Odznak Nejlepší pracovník zahraničního obchodu, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV PRAHA 3, puncováno puncem a "925", další kus neznačený a nepuncovaný_2 ks 7747. Československo - ostatní dekorace

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník zahraničního obchodu, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV PRAHA 3, puncováno puncem a "925", další kus neznačený a nepuncovaný_2 ks 7747. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7747

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK