Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 2972, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.42-II, malá stužka s miniaturou, orig. etue 7584. Československo

2017-12-03

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 2972, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.42-II, malá stužka s miniaturou, orig. etue 7584. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7584

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 800 CZK CZK