Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Řád práce, I. vydání, číslo 985, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, pův. etue, vypadaný smalt na jenom cípu hvězdy 7573. Československo

2017-12-03

Řád práce, I. vydání, číslo 985, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, pův. etue, vypadaný smalt na jenom cípu hvězdy 7573. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7573

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK