Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Odznak s rakouským znakem, zlacený plech 49 mm, neznačeno 7518. Rakousko - Uhersko - Různé

2017-12-03

Odznak s rakouským znakem, zlacený plech 49 mm, neznačeno 7518. Rakousko - Uhersko - Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7518

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK