Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d 7501. Rakousko - Uhersko

2017-12-03

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d 7501. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7501

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK