Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

Řád Znamení cti, typ 6, číslo 462258 (1966), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 4115. Rusko - SSSR

2017-12-03

Řád Znamení cti, typ 6, číslo 462258 (1966), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 4115. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 4115

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK