Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile b.l. (Bodi) - Na paměť založení mincovny 1328 v Kremnici. Zlacená a stříbřený obecný kov 2x 60 mm, 1x 27 mm_3 ks 1651. Slovensko Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1651

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile b.l. - sestava medailí s motivem Kremnice (55 mm + 2x 40 mm)_3 ks 1652. Slovensko Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1652

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile 1902 - Filharmonická společnost v Laibachu, výroční slavnost (200 let) Bronz 50 mm 1653. Slovinsko Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1653

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile b.l. (Ch. Lauer) - Poprsí krále Alexandra I. vlevo, opis / Srbský znak, opis. Sign. bronz 22 mm, původní ražené ouško 1654. Srbsko Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1654

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile b.l. - Poprsí papeže zprava, opis / Sedící sv. Petr, opis, v ex nápis. Br 31 mm 1655. Vatikán, Clement IX., 1667 - 1669 Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1655

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AR Medaile 1880 (Bianchi) - Tomáš Aquinský. Poprsí papeže vlevo, opis / Tři stojící postavy, opis, v ex. 3-řádkový nápis. Měď 44 mm 1656. Vatikán, Leo XIII., 1878 - 1903 Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1656

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AE Medaile 1851 (W a L. C. Wyon) - Výstavní medaile světové výstavy v Londýně. Dvouportrét vlevo, delfíni, trojzubec / Británie kladě věnec personifikaci průmyslu, opis. Cu 76,5 mm, na hraně vyryté udělení, hranky 1657. Velká Británie Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1657

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AR Medaile 1902 - Ke korunovaci Edwarda VII. a Alexandry 9. srpna. Poprsí krále vpravo, opis / Poprsí královny vpravo, opis. Nepunc. Ag 31 mm (12,69 g), hr. 1658. Velká Británie Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1658

12. eaukce

2017-10-01

AR Medaile 1935 - 25. výročí korunovace Jiřího V., 6. květen. Dvouportrét vlevo, opis / Pohled na zámek, opis. Nepunc. Ag 32 mm (15,78 g) 1659. Velká Británie Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1659

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

AR Medaile 1937 - Ke korunovaci Jiřího VI. a Alžběty 12. května. Poprsí krále vlevo, opis / Poprsí královny vlevo, opis. Nepunc. Ag 32 mm (15,75 g) 1660. Velká Británie Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1660

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Osvračín (okr. Domažlice) - Domaine Wostratschin, 1 litr piva, bronz 20 mm, oxid. 1661. Účelové známky Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1661

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Plzeň - Lidová kuchyně v Plzni, číslo 32, dále železárny Vítkovice, známka na polévku, Br 26 a 20 mm_2 ks 1662. Účelové známky Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1662

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Mühling, zajatecký tábor pro důstojníky - 20 haléřů 1915, Fe 24 mm, Marchtrenk - 50 haléřů 1915, Fe 23 mm, Kenyérmező, 20 haléřů, Ms 21 mm_3 ks 1663. Vojenské a zajatecké tábory Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1663

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Státní cena za chov koní, vydání 1908, stříbro, značeno JAUNER, puncováno "A", Marko.436 1664. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1664

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

1. Armáda - Vánoce v poli 1914, portrét FJI vpravo, olivové ratolesti, opis, bronz, 26x40 mm, svislý zavírací špendlík 1665. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1665

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

3. Armáda - Belgrad 1915, pohled na krajinu s pevností, ratolesti, nápisy, sign. Assmann / Gurschner, bronz, 59x32 mm, zavírací špendlík 1666. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1666

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

3. Armáda - Belgrad 1915, pohled na krajinu s pevností, ratolesti, nápisy, sign. Assmann / Gurschner, zinek, 59x31 mm, zavírací špendlík 1667. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1667

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Bosna, Hercegovina, Dalmácie 1916 - portrét FJI mezi dvěma znaky, opis, 4-řádkový nápis, sign. G. Gurschner, bronz, 31 mm, zavírací špendlík 1668. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1668

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Červený kříž - oficialní odznak pro rakouskou sanitu, zlatá podkladová barva, smaltovaný, 26x32 mm, zavírací špendlík, drobná vada smaltu 1669. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1669

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Arcivévoda Karel 1916 - poprsí v uniformě vpravo, 3-řádkový nápis, zinek 33 x 37 mm, zavírací špendlík 1670. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1670

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Maltézký kříž 1914 - kolem kříže německy nápis "Čestná vzpomínka padlým v bojích za vlast", černě patinovaný bronz, 28 mm, zavírací špendlík 1671. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1671

12. eaukce

2017-10-01

Císařovna Zita, poprsí vlevo, vpravo nápis ZITA, sign. R. Marschall, zinek, 37x33 mm, zavírací špendlík 1672. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1672

Vyvolávací cena: 220 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Identifikační známka(propustka) pro zaměstnance muniční továrny ve Wőllersdorfu opravňující ke vstupu do části továrny. Vyraženo 451 E0, zinek 44 mm, 2x dírka, na rubu vodorovný zavírací špendlík a podpis nositele(?) Frant. Čížek 1673. Rakousko - Uhersko - Různé Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1673

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B, pův. etue 1674. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1674

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B 1675. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1675

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Československý válečný kříž z roku 1939, II. vydání Praha 1945 - 1946, VM.11-C, na stuze lipová ratolest za kolektivní pochvalu, pův. etue 1676. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1676

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád Slovenského národního povstání, I. třída, bronz zlacený, číslo 431, VM.16-I 1677. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1677

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád Slovenského národního povstání, II. třída a pamětní medaile, VM.16-II, III, malá stužka k II. třídě, 1x poškoz. pův. etue_2 ks 1678. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1678

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, dvě stužky s miniaturami, pův. etue 1679. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1679

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, 2x stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlík. miniatura, orig. etue 1680. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1680

12. eaukce

2017-10-01

Řád práce, II. vydání, číslo 6040, stříbro, smalty, značeno "MK" (Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.32-II, vada smaltu 1681. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1681

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád práce, II. vydání, číslo 6488, stříbro, smalty, značeno "MK" (Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.32-II, mírně ušpiněná stužka 1682. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1682

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád práce, II. vydání, číslo 6259, stříbro, smalty, značeno "MK" (Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.32-II, malá stužka, pův. etue 1683. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1683

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, I. vydání, číslo 3044, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900" (na závěsu ryzostní číslo "803"??), VM.33-I, stužka, pův. etue 1684. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1684

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za vynikající práci, I. vydání, číslo 1459, VM.34-I, malá stužka, pův. etue 1685. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1685

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za vynikající práci, II. vydání, číslo 51682, VM.34-II, stužka, pův. etue 1686. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1686

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za statečnost, II. vydání, stříbro, číslo 754, značeno "hvězdička" (Sandrik), puncováno puncem a "959", VM.35-II, stužka, pův. etue 1687. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1687

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 898, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, malá stužka s miniaturou, pův. etue, odštíplnutý smalt na jednom cípu hvězdy 1688. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1688

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 4204, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.42-II, malá stužka s miniaturou, orig. etue, průkazka na jméno major Stanislav Šmejkal, propůjčen 9. května 1970 1689. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1689

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 8030, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.42-II, dvě stužky s miniaturou, pův. etue 1690. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1690

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 9817, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.45-I, malá stužka, orig. etue 1691. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1691

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudého praporu práce, II. vydání, číslo 11118, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925" (na závěsu "900"), VM.45-II 1692. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1692

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudé hvězdy práce, I. vydání, stříbro, číslo 3674, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.46-I, malá stužka, pův. etue 1693. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1693

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád rudé hvězdy práce, II. vydání, stříbro, číslo 4807, značeno ZUKOV, puncováno puncem "900" a "P", VM.46-I, orig. etue 1694. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1694

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.47-II, malá stužka, pův. etue, řádová knížka, Medaile Za pracovní obětavost, II. vydání, malá stužka, pův. etue, řádová knížka_2 ks 1695. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1695

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za zásluhy o Lidové milice, I a II. třída, VM.54-I, II, stužky s miniaturou, 2x pův etue_2 ks 1696. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1696

12. eaukce

2017-10-01

Vyznamenání Za zásluhy o Lidové milice, I a II. třída, VM.54-I, II, stužky s miniaturou, v pův. etuích_2ks 1697. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1697

12. eaukce

2017-10-01

Odznak Vzorný střelec Lidových milicí, číslo 2110, bronz, smalty, pův. etue 1698. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1698

12. eaukce

2017-10-01

Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, I., II. a III. třída, 3x malá stužka, 2x pův. etue, řádová knížka k III. třídě_3 ks 1699. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1699

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

12. eaukce

2017-10-01

Řád Vítězného února, číslo 918, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno puncem a "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1700. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1700

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK