Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

Řád Vítězného února, číslo 918, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno puncem a "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1700. Československo

2017-10-01

Řád Vítězného února, číslo 918, stříbro zlacené, neznačeno, puncováno puncem a "900", VM.58, malá stužka, pův. etue 1700. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1700

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK