Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 4204, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.42-II, malá stužka s miniaturou, orig. etue, průkazka na jméno major Stanislav Šmejkal, propůjčen 9. května 1970 1689. Československo

2017-10-01

Řád rudé hvězdy, II. vydání, číslo 4204, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.42-II, malá stužka s miniaturou, orig. etue, průkazka na jméno major Stanislav Šmejkal, propůjčen 9. května 1970 1689. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1689

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK