Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 898, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, malá stužka s miniaturou, pův. etue, odštíplnutý smalt na jednom cípu hvězdy 1688. Československo

2017-10-01

Řád rudé hvězdy, I. vydání, číslo 898, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.42-I, malá stužka s miniaturou, pův. etue, odštíplnutý smalt na jednom cípu hvězdy 1688. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1688

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK