Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, I. vydání, číslo 3044, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900" (na závěsu ryzostní číslo "803"??), VM.33-I, stužka, pův. etue 1684. Československo

2017-10-01

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, I. vydání, číslo 3044, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900" (na závěsu ryzostní číslo "803"??), VM.33-I, stužka, pův. etue 1684. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1684

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK