Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, dvě stužky s miniaturami, pův. etue 1679. Československo

2017-10-01

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, dvě stužky s miniaturami, pův. etue 1679. Československo Aurea Numismatika 12. eaukce 1. 10. 2017 1679

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK