Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

Řád práce, I. vydání, číslo 333, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý) puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, poškoz.. smalt na dvou ramenech hvězdy 8065. Československo

2017-05-21

Řád práce, I. vydání, číslo 333, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý) puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, poškoz.. smalt na dvou ramenech hvězdy 8065. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8065

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK