Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a 7984. Rakousko - Uhersko

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a 7984. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7984

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK