Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.167c, opravy ve středovém medailonu na Av. i Rv. 7972. Rakousko - Uhersko

2017-05-21

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.167c, opravy ve středovém medailonu na Av. i Rv. 7972. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7972

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK