Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

AE Medaile b.l. (sign. S.) - Friedrich V., medaile 19. století. Bronz 39 mm, škr. 7245. Fridrich Falcký, 1619 - 1620

2017-05-21

AE Medaile b.l. (sign. S.) - Friedrich V., medaile 19. století. Bronz 39 mm, škr. 7245. Fridrich Falcký, 1619 - 1620 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7245

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK