Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017

AG Medaile (2014) - Novoroční medaile pro rok 2014. Motiv atentátu v Sarajevu, opis / PF, kolem jména vydavatelů a opis. Sign., 30 mm, nepunc. Ag(14,45 g) 1389. Oppl Vladimír, 1953 -

2017-04-02

AG Medaile (2014) - Novoroční medaile pro rok 2014. Motiv atentátu v Sarajevu, opis / PF, kolem jména vydavatelů a opis. Sign., 30 mm, nepunc. Ag(14,45 g) 1389. Oppl Vladimír, 1953 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1389

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK