Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017

AE Medaile (B. Müller) - Poprsí biskupa a kardinála vpravo, opis / Postava s kalichem a křížem, kráčející lev. Sign. zlacený bronz 39 mm, dobové letované ouško. 847. Vratislav - biskupství, Friedrich, 1671 - 1682

2017-04-02

AE Medaile (B. Müller) - Poprsí biskupa a kardinála vpravo, opis / Postava s kalichem a křížem, kráčející lev. Sign. zlacený bronz 39 mm, dobové letované ouško. 847. Vratislav - biskupství, Friedrich, 1671 - 1682 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 847

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 400 CZK CZK