Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014

Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckýchřemesel), puncováno puncem a "900", VM.61, malá stužka s jedním českým granátem 2177. Československo

2014-03-18

Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckýchřemesel), puncováno puncem a "900", VM.61, malá stužka s jedním českým granátem 2177. Československo Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014 2177

Vyvolávací cena: 38 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK