Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, stříbro, značenoZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.43-I 2176. Československo

2014-03-18

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, stříbro, značenoZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.43-I 2176. Československo Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014 2176

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK