Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014

Odznak Kreis Kmdo. KOWEL 1918, bronz sříbřená a zlacená, smalty, neznačeno_2 ks 2169. Rakousko - Uhersko - Různé

2014-03-18

Odznak Kreis Kmdo. KOWEL 1918, bronz sříbřená a zlacená, smalty, neznačeno_2 ks 2169. Rakousko - Uhersko - Různé Aurea Numismatika 1. eaukce 18. 3. 2014 2169

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK