Aukce ČSN Praha 24. září 2021

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Statér mladší mušlové řady - půlměsíc a prohlubeň / excentrický oblý hrbol, nepravidelný tvar, 17x14 mm, 7.319g, podobný G-K.153/3, podobný Lanz.48, patina R!

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: 34000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Soušek - sada dvou novoražeb ve společné etui, aureus a denár, podobné jako Crawford.508/3, Alb.1617, VJ.1444, S.316+320, Sign."S", 8.055g, 4.130g R!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Histameon nomisma, Kristus stojící mezi císařem a císařovnou, opis / tři stojící princové, opis, SB.1859, Sabatier.50/11, 4.249g, dr.hr., patina R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Histameon nomisma, Poprsí Krista zpředu, náp. "IC-XC" / stojící císař drží labarum a globus, opis, SB.1868, Sabatier.tab.LI/4, 4.120g, nep.napr.okr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7200,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Frank b.l., panovník stojící pod gotickým obloukem, lilie, opis / kříž, dvě lilie a dvě koruny v kružbě, opis, Fr.284, De Wit.I.302, 3.765g, nedor., pat. R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát (1392-1396) B, Buda-Ferenc Bernardi, svatý Ladislav, opis / znak s braniborskými orlicemi, opis, Len.17/2, Pohl.D1-2, Husz.572, 3.476g, rys., patina

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát (1501) zn. "n - korunované A a hvězda", stojící Sv.Ladislav, opis / trůnící Madona, orlice, opis, Len.81/2D, Pohl.L13-2, 3.322g, okrájený, patina RR!

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: 27000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát (15)76, Klagenfurt, Fr.54, M-A.62, 3.466g, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: 36000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1587, Vratislav-Bussa, MKČ.469, M-A.73, 2.573g, silně okrájený, vylomený okraj, zvlněný, patina RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

2 Dukát 1648, Vídeň-Richthausen, M-A.146, Fr.231, 7.287g, dobové ouško a stopa po oušku, mírně zvlněný, nep.hlazený v ploše, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 40000,- CZK - Vydraženo: 58000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1765 KB, Kremnica, N.71, Husz.1652, 3.444g, mírně zvlněný, nep.hlazený v ploše, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

2 Dukát 1773 E/H-G, Karlovský Bělehrad, P.2, KM.2085, 6.931g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 38000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

4 Dukát 1893 (pouze 54.000 ks), 13.756g, nep.hr., vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: 41000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

4 Dukát 1905, 13.849g, dr.hr., vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: 41000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

4 Dukát 1915 - novoražba, 13.919g, stopa po zkoušce kovu, hr., vl.rysky

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1848/1898 A - jubilejní (pouze 26.000 ks), 3.457g, dr.hr., vlas.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1865 A, 3.471g, hr., dr.škr., vlas.rysky R!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8600,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1881, 3.471g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8400,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1895, 3.486g, nep.hr., krásná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1906, 3.364g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1908, 3.476g, avers poškrábaný, dr.hr.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1910, 3.486g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

Dukát 1915 - novoražba, 3.490g

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: 4600,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1876, 6.404g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1877, 6.346g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1878, 6.410g, hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1878, 6.426g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 12500,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1885, 6.421g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1888, 6.430g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1888, 6.447g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1889, 6.437g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1892 - novoražba, 6.453g, nep.hr.ražbou

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1870 GYF, 6.422g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 15500,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1874 KB, 6.451g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1875 KB, 6.432g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1876 KB, 6.437g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1877 KB, 6.427g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1878 KB, 6.424g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1879 KB, 6.431g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1882 KB, 6.430g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1883 KB, 6.433g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1884 KB, 6.421g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1885 KB, 6.444g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1885 KB, 6.439g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1888 KB, 6.434g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1889 KB, 6.447g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

8 Zlatník 1891 KB - se znakem Rijeky, 6.431g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 10250,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

4 Zlatník 1885 (pouze 38.000 ks), 3.207g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

4 Zlatník 1885 KB (pouze 64.000 ks), 3.201g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: 7400,-

Aukce ČSN Praha 24. září 2021

2021-09-24

100 Koruna 1910 (pouze 3.074 ks), 33.732g, nep.hr., vlas.rysky, v aversu hlazena v části opisu, pat. RR!

Vyvolávací cena: 130000,- CZK - Vydraženo: 135000,-