Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-