Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-