František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-