SNS Kremnica a Ružomberok - 10.výr.založení 1975 - razič při práci, nápisy do čtverce / monogram "SNS" mince, nápis, Sign., bronz 40 mm, krásná patina, tém.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 60,-