Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinovanýé bronz 60x42 mm, 71.760g, udělení "J.FEIGL", etue

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-