V.Priessnitz - lázně Karlova Studánka 1785/1985 - poprsí zleva, opis / lidé u pramenů v lese, emblém, nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-