Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, zvlněná, hrany, rysky, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-