Švédsko (uděleno 1902) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 18.149g, krásná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-