Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby, protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., patinov. Ag 42mm, 33.731g, rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5500,-