Justiční palác v Bernu 1894/1902 - průčelí paláce, opis a nápis / znak konfederace, vavřín.věnec a opis, Sign.Nomberg, Nepunc., Ag 55mm, 63.229g, nep.hr.

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: --.-