Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.869g, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-