F.X.Pawlik - stříbrná svatba panovnického páru 1903 - dvojportrét zprava, opis/ ověnčené znaky pod korunou, opis, Nesign., Punc., Ag 22mm, 4.501g, původní ouško

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-