P.Vincze - Exodus XV./13 b.l. - lidé se zavazadly, angl.nápis / obrovský zástup mířící k lodi, hebrejský nápis, Sign., Punc., patinované Ag999, 57mm, 99.505g

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-