Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., Ag 53mm, 73.261g, Julius.802, rys., patina RR!

Vyvolávací cena: 25000,- CZK - Vydraženo: --.-