Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky zprava, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag, 36mm, 23.108g, nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-