Klub přátel mincí a medailí 1890 - tři znaky, opis / 5-řádk. nápis v kartuši podle krejcaru Marie Terezie, Nesign., bronz 29 mm, nep.hr., skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-