Pluk.Josef Švec - odhal. pam. desky v Pelhřimově 1926 - poprsí zleva, opis / městský znak, opis a vročení, Sign., Punc., patinované Ag 22mm, 5.471g, patina R!

Vyvolávací cena: 50000,- CZK - Vydraženo: 120000,-