Dr.Josef Unger, numismatik - 50 let doktorátu 1902 - poprsí zleva / 7-řádkový nápis, Sign., bronz 50mm, 54.814g, Haus.7945, krásná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-